021.86028409
واحد مشاوره تلفنی

خرید و فروش دستگاه لیزر موهای زاید دایود

۲۸ شهریور ۱۳۹۶
نویسنده: admin
17 بازدید
5 امتیاز
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...
خرید و فروش دستگاه لیزر دایود Diode Laser Epilia RF

یکی از پر کاربرد ترین لیزر ها در علم پزشکی به ویژه در شاخه پوست، زیبایی و لاغری لیزرهای دایود می باشند . لیزرهای دایود در دسته لیزرهای نیمه هادی قرار می گیرند زیرا ماده فعال لیزر دایود از مواد نیمه هادی ساخته شده است . این ماده فعال توسط میدان RF تحریک گشته و از خود پرتوهای لیزر با طول موج مشخص ساطع می نمایند . طول موج هایی از لیزر دایود که در پزشکی کاربرد دارند ۹۴۰ نانومتر برای جوانسازی ۹۸۰ و ۱۴۷۰ نانومتر برای لیپولیز (که در لاغری کاربرد دارد) و ۸۰۸ و اخیرا ۷۵۵ نانومتر که در رفع موی زائد کاربرد دارند . در این مقاله تمرکز ما بر لیزر رفع موهای زائد می باشد . پس هر جا در این مقاله از لیزر دایود صحبت شد مقصود لیزر رفع موهای زائد و طول موج ۸۰۸ نانومتر می باشد .

چند نکته قابل توجه در لیزرهای دایود :

۱- به دلیل نوع سورس و تحریک به کار رفته در لیزرهای دایود این دستگاهها نسبت به ضربه و تکان مقاوم تر بوده و قابلیت حمل بالاتری نسبت به دستگاههای دیگر دارند لذا در جاهایی که مکان دستگاه متغیر است این لیزرهای رفع موی زائد گزینه مناسبی می باشند .

۲- لیزرهای دایود به دلیل سرعت بالایی که دارند می توانند کل بدن را در زمان قابل قبولی لیزر نمایند .

۳- از آنجا که لیزرهای دایود لامپ ندارند پس هزینه تعویض لامپ هم نداشته و هزینه های جانبی پایینی برای پزشک خواهند داشت .

۴- یکی از نکات بسیار مهم در ارتباط با لیزرهای دایود کیفیت سورس استفاده شده در دستگاه می باشد که با کیفیت ترین نوع سورس توسط شرکت Dilas آلمان ساخته می گردد که صرفا در دستگاههای کره ای و اروپایی مورد استفاده قرار میگیرد .

۵- کیفیت نوع لنزها و خنک کننده دستگاه نیز بسیار حائز اهمیت می باشد .

۶- خنک کننده اصلی در لیزر دایود از نوع تماسی یا کانتکت می باشد اما قابلیت استفاده از air cooling هم به عنوان خنک کننده اضافی وجود دارد .

۷- لیزرهای دایود به دلیل داشتن عمق نفوذ و پهنای پالس بالا قابلیت استفاده برای پوست های تیره را هم دارند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .

منبع و ماخذ: nice-tn.com