021.86028409
واحد مشاوره تلفنی

دستگاه لیزر دایود و مکانیزم آن چگونه کار میکنند

۲۸ شهریور ۱۳۹۶
نویسنده: admin
19 بازدید
5 امتیاز
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...
فروش دستگاه لیزر دایود Diode Laser Epilia RF

میزان نفوذ بالای دستگاه لیزر دایود با طول موج ۸۰۸ نانومتر و همچنین میزان جذب ملانین در این طول موج، این لیزر را در ردیف یکی از مناسب ترین انتخاب ها جهت رفع موهای زائد قرار می دهد. در هنگام درمانهای لیزری ، سیستم های خنک کننده مناسب نقش موثری در کاهش دمای اپیدرم داشته و ضمن کاهش احتمال آسیب های حرارتی، موجب افزایش سرعت درمان می شوند دستگاه لیزر دایود با بکارگیری سیستم خنک کننده تماسی در هندپیس این امکان را فراهم می سازد تا در زمان درمان، پوست را تا دمای نزدیک صفر درجه خنک ساخته و بدین ترتیب امکان اعمال توان های بالاتر لیزر بدون سوختگی و درد فراهم می گردد .
دستگاه لیزر دایود ، با گسیل نمودن نور هدایت شده خود به سوی هدف یا Cible مو که همان محل انبار شدن ملانین موجود در ریشه هر مو است ، رنگدانه مورد نظر را بمباران و نهایتاً متلاشی می نماید . اثر نور لیزر بر روی ملانین یا رنگدانه مو بر اساس مکانیسم گرم نمودن آن تا حد نابود کردن مو بوده که این مکانیسم به نام فوتوترمولیز خوانده می شود. این لیزر رنگدانه ­های سیاه فولیکول مو را هدف قرار می­دهد و موها را به راحتی تخریب می­کند. انرژی و اشعه خروجی بسیار یکنواخت در تمامی پالس­های اعمال شده در واحد زمان باعث می­گردد تا بیمار درد کمتری احساس کرده و از بافت­های پوست بیشترین محافظت به عمل آید، هیچ گونه عوارض از جمله سوختگی، درد، التهاب را به جای نمی­گذارد .

دستگاه لیزر دایود از نظر تاثیرگذاری قطعی و طولانی مدت پیشرو و پرچمدار عرصه دستگاه­های لیزر موهای زائد است و تمام مراکز تحقیقاتی دنیا با اعلام این موضوع به کارآمد بودن این دستگاه اعتراف دارند . در صورت تنظیم صحیح و اصولی میزان انرژی توسط پزشک میزان تاثیرپذیری لیزر موهای زائد و میزان برگشت موهای زائد بعد از دو سال در کمتر از ۱۰ الی ۱۵ درصد است و این یعنی فوق العاده بودن اثرات این نوع لیزر می­باشد .

منبع و ماخذ: nice-tn.com