021.86028409
واحد مشاوره تلفنی

فروش اولین دستگاه لیزر دایود الکساندرایت اسکنری اصل در ایران

۲ شهریور ۱۳۹۶
نویسنده: admin
23 بازدید
5 امتیاز
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...
خرید لیزر الکس دایود فروش لیزر دایود الکس اسکنری Velux Alexandrite Diode Laser

در این بخش می خواهیم با لیزر الکس دایود که اخیرا در لیزر موهای زائد رواج پیدا کرده بیشتر آشنا شویم و تفاوت های آن را با لیزر الکساندرایت و لیزر دایود معمولی بشناسیم. همانطور که می دانید لیزر الکساندرایت در دسته لیزرهای حالت جامد و لیزر دایود در دسته لیزر های نیمه هادی قرار می گیرد. از طرفی می دانیم که طول موج لیزر دایود در رفع موهای زائد ۸۰۸ نانومتر و در لیزر الکساندرایت ۷۵۵ نانومتر می باشد. این طول موج ها به ماده سورس لیزر ها بستگی دارد. جالب است بدانید در لیزرهای نیمه هادی با تزریق ناخالصی به سورس آن ها می توان طول موج های متفاوتی را دریافت نمود. که اخیرا برخی از شرکت های تولید کننده سورس لیزر های دایود موفق شده اند از لیزر دایود طول موج ۷۵۵ نانومتر را دریافت نمایند. در واقع سیستمهایی که با عنوان الکس دایود مطرح می شوند، لیزر های دایودی هستند که از خود طول موج ۷۵۵ نانومتر ساطع می کنند. دلیل این امر بالا بردن جذب ملانین در لیزرهای دایود است. البته به غیر از طول موج که در این دستگاهها تغییر کرده تمام سیستم همانند لیزر های دایود معمولی می باشد.

شرکت آیلودا کره جنوبی که به خلاقیت در لیزرهای موهای زائد شهره است با ترکیب دو لیزر الکساندرایت و لیزر دایود لیزر قدرتمندی را تولید کرده است که در هر شات هر دو طول موج ۷۵۵ نانومتر و ۸۰۸ نانومتر را از خود ساطع می نماید. پس هم از عمق نفوذ بالای لیزر دایود بهره میگیرد هم از جذب بالای ملانین لیزر الکساندرایت. این ترکیب اثر بخشی بالایی از خود به جای گذارده است. نام این دستگاه قدرتمند که معجزه ای در رفع موهای زائد به شمار می رود ولوکس Veluxمی باشد.

جالب است بدانید اگرچه Velux در دسته لیزر های دایود قرار میگیرد اما نیازی به هیچگونه ژلی ندارد. از جمله تکنیک های منحصر به فرد این دستگاه که در کاهش چشمگیر درد حین عمل لیزر موهای زائد اثر دارد، سیستم اسکنر هوشمند این دستگاه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .

منبع و ماخذ: pishro-teb.com